Genel Özellikler

SSL Güvenlik Sertifikası, müşterinizin web sunucusunda bulunan, online iletişim ve paylaşımları güvence altına alan bir kod parçasıdır. Özellikle e-ticaret web sitelerinde, önemli bilgilerin paylaşıldığı sanal ortamlarda, FTP transferlerinde ve e-posta gönderimlerinde sıklıkla kullanılan SSL sertifikası; müşterilerinizin web sitenizde güvenle işlem yapmasını sağlar.

SSL Satış Öncesi Destek

Formu doldurarak müşteri temsilcilerimizden SSL hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası nedir?

SSL Sertifikası, Sertifika Yetkilisi denilen merkezi bir otorite tarafından alan adı için verilen dijital bir sertifikadır. SSL Sertifikası çıkarılacak için, bir SSL Sertifikası satın almanız gerekir ve daha sonra Sertifika Yetkilisi tarafından yapılan bir doğrulama sürecinden geçmeniz gerekiyor.

Bir SSL Sertifikası 2 şey yapar: a. Kullanıcınızın tarayıcısından sitenize gönderilen bilgileri şifreler. b. Web sitenizin kimliğini doğrular. Bu 2 şeyi yaparak, SSL Sertifikası müşterilerinizi korur ve onların online işletmenize olan güvenini artırır. Özellikle kredi kartı bilgileri gibi kişisel bilgiler girmeleri gerekiyorsa bu sertifikalar ayrıca önemlidir.

Evet, SSL Sertifikaları tüm ana tarayıcılar ile uyumludur.

Maalesef şuanda yükseltmeler/ düşürmeleri desteklemiyoruz. Gerekirse yeni bir sertifika satın alabilirsiniz ve eski sertifika gibi aynı web sunucunuza yükleyebilirsiniz.

Ancak ilk 1 ay içerisinde iptal edip farklı bir ssl aktif edilebiliyor.

Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin E-Bültene Abone Olun!

Promosyonlar,Hediye Çekleri,Sınırlı Kampanya Stoğu Olan Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun